X 30 cm s rámem a sklem


Nástěnný obraz na plátně zobrazující reprodukci ZLATÉ SLZY od GUSTAVA KLIMTA

Nástěnné obrazy jsou úžasnou dekorací, která dodá vašemu domovu osobitý a originální ráz. Pokud toužíte po téměř až královských výrobcích, zvažte obraz ZLATÉ SLZY od Gustava Klimta. Tento umělecký skvost nejen zpříjemní interiér vašeho obýváku, ale především vyvolá nečekané emoce a zalije vaše myšlenky zlatým deštěm.

Vysoce kvalitní reprodukce na plátně

Jde o vynikající umělecké dílo, jehož hodnota je závislá na kvalitě zpracování. Plátýnko zobrazující reprodukci ZLATÉ SLZY od Gustava Klimta vám zaručí celkový dojem takřka jako z původního díla. Jasné a bohaté barvy na kvalitním bavlněném plátně dávají opravdu skvostný efekt. Vaše hosty zaujme bez ohledu na to, zda jde o elévninu, nebo minimalistický styl.

Dřevěný rám s tloušťkou 3 cm

Tento nástěnný obraz na plátně ZLATÉ SLZY od Gustava Klimta přichází s řámem z kvalitního dřeva. Dřevěný rám tloušťky 3 cm zajišťuje pevnost a bezpečnost obrazu v průběhu svého života na vaší stěně. Kvalitní tloušťka rámu také dodává rozměru celkovému vzhledu obrazu. Vaši návštěvníci určitě ocení vyváženost ve vizuálním vjemů.

Rozměr 30 x 40 cm

Nástěnný obraz na plátně ZLATÉ SLZY od Gustava Klimta má rozměr 30 x 40 cm. Tento rozměr je oblíbený pro umělecké práce, protože krásně ladí s velikostí většiny stěn. Kombinujte tento rozměr se správnými doplňky a získáte nápaditou aranžaci vašeho bytu.

Úžasná cena pro neuvěřitelnou kvalitu

Asi nejpřekvapivější částí je jeho cena vzhledem k jeho kvalitě úžasně nízká. Začíná na úrovni, kterou si může dovolit prakticky každý. Získáte nejen naprosto kvalitní obraz, ale také umělecké dílo, které vyvolá nezapomenutelné emoce.

Pokud toužíte po nových dekoracích do vašeho bytu, neváhejte a vyberte si nástěnný obraz na plátně ZLATÉ SLZY od Gustava Klimta. Jeho květinové motivy a zlaté tóny přinesou do vašeho domova dech přírody a elegance. Objednávejte následujícím odkazem: https://www.crosta.cz/produkt/asir-obraz-na-platne-reprodukce-zlate-slzy-g-klimt-30-cm.