Výjimečný design a praktičnost v jednom: Toaletní stolek Moons od KARE Design

Prostorný toaletní stolek je nezbytností každé ženy, která chce vypadat dokonale. Pokud chcete mít jedinečný a luxusní, ale zároveň praktický kousek nábytku, potom je pro vás toaletní stolek Moons od KARE Design tou pravou volbou.

KARE DESIGN Toaletní stolek Moons 107x76cm

Krásný a jemně zdobený stolek potěší zejména romantické duše. Konzolový stolek Moons je vyroben z oceli s práškovou povrchovou úpravou a zrcadlového skla. Stolek ve zlatém provedení dokonale doplňuje odkládací deska ze zrcadlového skla.

Toaletní stolek Moons

Originální a precizně zdobený stolek můžete použít v ložnici, v obývacím pokoji i ve vstupní hale. Všude skvěle zazáří, stejně jako měsíc na noční obloze.

Toaletní stolek Moons má rozměry 107 x 76 x 40 cm a maximální nosnost 10 kg. Je vyroben z kvalitních materiálů a nabízí luxusní designové provedení. Pro ty, kteří touží po kousku nábytku, který jim bude sloužit spolehlivě po mnoho let a zároveň se stane středobodem jejich místnosti, je toaletní stolek Moons od KARE Design tím pravým řešením.

Přesvědčte se sami o kráse a praktičnosti tohoto nádherného kousku nábytku a pořiďte si ho hned teď na https://www.velkynabytek.cz/produkt/kare-design-toaletni-stolek-moons-107m76cm.