Twin Supreme 103860 Black/Cream – Kusový koberec pro stylový interiér v rozměru 80×250 cm

Koberce bouclé jsou v současné době velmi oblíbeným typem koberců. Jedná se o koberce s nízkým vlasem, který je vysokosmykový a sametový. V kombinaci s jemným vzorem vytváří útulnou atmosféru v interiéru.

Představení koberců bouclé

Twin Supreme 103860 Black/Cream je kusový koberec, který patří do této kategorie koberců. Jeho designové kruhové a obdélníkové vzory jsou velmi elegantní a skvěle zapadnou do moderních interiérů. Kromě jejich stylového vzhledu nabízí koberce ze série Twin Supreme také vysokou funkčnost.

Univerzálnost koberců z řady Twin Supreme je způsobena jejich unikátním oboustranným provedením. Díky tomu je možnost umístit je jak vnitřní, tak venkovní prostor. Tento typ koberců je velice snadno udržovatelný. Díky svému nízkému vlasu odolávají většině nečistot a snadno se odstraňují i větší skvrny.

Barevné kombinace koberců Twin Supreme jsou velmi pestré. V nabídce mají kromě klasických a neutrálních barev jako jsou bílá, černá či šedá, také velmi výrazné varianty, jako třeba kombinaci černé a krémové. Tento typ barevných kombinací udává trendy moderního interiérového designu.

Pokud hledáte originální kusový koberec na nevšední místo, Twin Supreme 103860 Black/Cream určitě neprohloupí. Jeho velikost 80×250 cm perfektně zapadne do většiny prostor a vytvoří tak ideální základ pro nadčasový interiér.

Pokud vás tento kusový koberec zaujal, neváhejte nás kontaktovat. Koupit si tento kusový koberec můžete na velkynabytek.cz, kde najdete nejen celou řadu koberců bouclé, ale také širokou nabídku jiných typů koberců a interiérového designu.

Twin Supreme 103860 Black/Cream

Tak neváhejte a pořiďte si tento stylový kusový koberec, který jistě splní všechna vaše očekávání.