Stylová vanová baterie Hansgrohe Metropol v kartáčovaném bronzovém provedení 32532140


Páková podlahová vanová baterie

Hansgrohe Metropol je páková podlahová vanová baterie v hranatém designu. Její provedení v kartáčovaném bronzovém barevném provedení ji činí nejen praktickou součástí vaší koupelny, ale také stylovým prvkem doplňujícím celkový vzhled.

Vlastnosti baterie

Tato vanová baterie má průtok 20 litrů/minutu, což umožňuje snadné plnění vany či umývání větších předmětů. K dispozici je také matný povrch, který zajišťuje dokonalou ochranu proti otiskům prstů i dalším obvyklým stopám po používání.

Kvalita značky Hansgrohe

Hansgrohe je značka, která se vyznačuje mimořádnou kvalitou svých výrobků. Vanová baterie i další produkty této značky jsou navrženy s důrazem na eleganci a funkčnost. Právě proto si mohou zákazníci být jisti, že získávají nejen stylový, ale také spolehlivý produkt, který přesně splní všechny jejich nároky.

Zajímavý prvek pro vaši koupelnu

Tato stylová vanová baterie Hansgrohe Metropol v kartáčovaném bronzovém provedení 32532140 je skvělým prvkem pro každou moderní koupelnu. Díky svému vzhledu a funkčnosti tvoří elegantní celek s ostatními doplňky a vysoce zvyšuje celkovou estetickou hodnotu této místnosti. Pokud hledáte opravdu kvalitní vanovou baterii, která zároveň splní i vysoké nároky na design, rozhodně doporučujeme značku Hansgrohe.

Vanová baterie

Pro více informací o této vanové baterii navštivte stránku www.naradi-cz.cz