Stylová a pohodlná dvoumístná koženková pohovka Hoorns Una v tmavě šedé barvě s délkou 189 cm


Moderní elegance do každého interiéru

Pohovka Una je stylovým kouskem, který okamžitě zaujme svým vzhledem. Tmavě šedé čalounění v kombinaci s chromovou podnoží je nejen moderní, ale také velmi elegantní. Pohovka tak dokáže zkrášlit jakýkoliv interiér, ať už se jedná o moderní byt, nebo tradiční dům.

Velmi pohodlná

Pohovka Una není jen krásná, ale také maximálně pohodlná. Sedák a polštáře jsou velmi dobře vypolstrované, takže si na pohovce dokonale odpočinete. Užijete si na ní pohodový filmový večer, nebo si na ní přečtete oblíbenou knihu. Navíc se díky svému složení čalounění snadno udržuje v čistotě.

Tmavá barva – pro univerzální použití

Tmavá šedá barva pohovky Una je nejen elegantní, ale také velmi praktická. Tmavá barva na pohovce neskrývá nedokonalosti, a tak je vhodná pro náročné zákazníky. Tuto barvu nelze snadno poškodit a vydrží tak věrně sloužit mnoho let.

Parametry pohovky Una

  • Délka: 189 cm
  • Výška: 80 cm
  • Hloubka: 92 cm
  • Materiál čalounění: koženkový materiál
  • Barva čalounění: tmavě šedá
  • Podnož: chromová ocel

Pohovka Una – ideální volba

Pohovka Una je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový, ale zároveň pohodlný kus nábytku. Její elegantní vzhled dokáže zkrášlit jakýkoliv interiér a je velmi praktická díky své tmavé barvě a snadné údržbě. Pohodlí na ní rozhodně nezkracujete! Objednejte si svou pohovku Una zde a užijte si maximální komfort.

Pohovka Una
Interiér s pohovkou Una
Detail pohovky Una