Styl a pohodlí v jednom: Nová béžová manšestrová rohová pohovka Ruby II od MICADONI


Hydrofobní vrstva pro jednoduché udržování

Rohová pohovka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje. Matná manšestrová tkanina, se strukturovaným dekorem v podobě proužků, je velmi příjemná na dotek. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Navíc disponuje vysokou odolností proti oděru.

Kombinovatelnost a variabilita

Kombinací různých modulů a velikostí pohovek Ruby, si můžete vytvořit konfigurace sezení podle svých představ. Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení. Díky tomu získáte jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Výběr barvy a indivudualita

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tipy na údržbu

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Béžová manšestrová rohová pohovka Ruby II od MICADONI

Tato krásná rohová pohovka má širokou škálu využití a zároveň dodává do prostoru kus pohodlí. Vzhledem k tomu, že se jedná o pohovky vyráběné na zakázku, můžete mít produkty připravené přesně na míru vašim potřebám. 

Tak neváhejte a navštivte stránky firmy Codina a vyberte si svůj vlastní kousek skandinávského nábytku, kde styl a pohodlí jdou ruku v ruce.