Šatní skříň HARAZIA 250 – dokonalá kombinace funkčnosti a stylu v bílém matu s elegantním zrcadlem


Šatní skříň HARAZIA 250

Šatní skříň HARAZIA 250 je dokonalou kombinací funkčnosti a stylu v bílém matu s elegantním zrcadlem. Tato kombinovaná šatní skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem se hodí do každé moderní ložnice.

Rozměry šatní skříně

Šatní skříň HARAZIA 250 má rozměry 250 x 205 x 56 cm, což ji činí dostatečně prostornou pro uložení všech vašich věcí. Navíc, díky posuvným dveřím, šatní skříň nezabírá příliš mnoho prostoru ve vaší ložnici.

Materiál a barva šatní skříně

Tato šatní skříň je vyrobena z odolného laminovaného materiálu. Barva šatní skříně je bílý mat, který se snadno kombinuje s ostatními kusy nábytku v ložnici.

Funkce šatní skříně

Šatní skříň HARAZIA 250 je vybavena 6 policemi, 2 šatními tyčemi a 4 šuplíky. To znamená, že má dostatek místa pro uložení všech vašich věcí. Šuplíky jsou velkorysé a dobře se pohybují po kolejnicích. Šatní tyče jsou dostatečně pevné a jsou umístěny tak, aby vaše oblečení zůstalo v dobrém stavu.

Přemýšlíte o koupi této šatní skříně? Určitě se podívejte na odkaz a prohlédněte si ji detailněji.

Dodání šatní skříně

Šatní skříň HARAZIA 250 je dodávána v demontu, ale návod k montáži je jednoduchý a snadno pochopitelný. Pokud nemáte zkušenosti s montáží nábytku, můžete si zvolit službu montáže, kterou nabízí dodavatel.

Šatní skříň HARAZIA 250