Růžová U sedací souprava Cantona s Gojo, která se hodí do levého rohu místnosti


Růžová U sedací souprava Cantona s Gojo pro moderní interiér

Jste fanouškem moderního designu a hledáte sedací soupravu, která se hodí do levého rohu vaší obývací místnosti?

Růžová U sedací souprava Cantona s Gojo, která se hodí do levého rohu místnosti

Kvalitní rohová sedací souprava Cantona za super akční cenu

Neztrácejte čas hledáním, máme pro vás skvělou nabídku na rohovou sedací soupravu Cantona s potahem v potahu žinilka Gojo v růžové barvě. Tuto moderní a kvalitní sedací soupravu nyní nabízíme za super akční cenu, která je platná pro potah na hlavní fotografii.

Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh

Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh, aby se co nejlépe hodila do vašeho interiéru. Na hlavní fotce je zobrazena sedačka v provedení pravý roh, ale dle vašeho přání můžeme dodat i provedení pro levý roh.

Rozkládací sedačka s funkcí polohování záhlavníků a úložným prostorem

Tato sedací souprava je navíc rozkládací včetně úložného prostoru, což je perfektní řešení pro menší byty, kde každý metr bytu musí být ideálně využit. Součástí je také funkce polohování záhlavníků, která zaručuje pohodlnou položku i při sledování televize nebo čtení knihy.

Tato U souprava na sedění a odpočinek zahrnuje celočalouněnou sedačku včetně zad a stříbrné kovové nožky, které dodávají této moderní sedací soupravě šmrnc.

Rozměry sedací soupravy Cantona s Gojo

Rozměry této sedací soupravy jsou:

  • Délka: 354 cm
  • Šířka: 202 cm
  • Výška: 72-92 cm
  • Plocha po rozložení: 265×123 cm

Kvalitní rohová sedací souprava Cantona s Gojo vám zaručí pohodlné posezení a stylový design pro váš moderní interiér. Navíc si již nemusíte dělat starosti s nedostatkem úložného prostoru. Za akční cenu na nás můžete kontaktovat a objednat si tuto unikátní sedací soupravu, která dodá vaší obývací místnosti šmrnc.

Zde u naší sedací soupravu Cantona s Gojo můžete zakoupit hned teď.