Překrásné stolní hodiny Richmond Brett vyrobené z hnědého mramoru


Překrásné stolní hodiny Richmond Brett vám dávají vědět, kdy už je čas na design

Stolní hodiny Brett od značky Richmond Interiors budou na vašem stole či komodě perfektní ozdobou. Tyto hodiny jsou vyrobené z hnědého mramoru Tik a mají zlaté ručičky, které ukazují přesný čas. Tento designový kousek značky Richmond Interiors si získal přízeň mnoha zákazníků a s jeho pomocí svůj interiér nejen oživíte, ale také ho doslova oživíte.

Hnědý mramor Tik dodává hodinám neuvěřitelnou krásu

Hnědý mramor Tik je materiál vysoce kvalitní. Jeho krása spočívá v jeho nádherných hnědých odstínech a ve struktuře, která se vyskytuje na každém kusu. Tyto hodiny určitě nemusí zaostávat za ostatními dekoracemi na vašem stole či komodě.Živý hnědý mramor Tic dává hodinám zcela novou dimenzi.

Zlaté ručičky na hnědém mramoru Tik

Hodiny jsou velmi dobře čitelné díky jejich zlatým ručičkám na hnědém mramoru Tik. Tyto ručičky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a dodávají hodinám nádherný vzhled.. V kombinaci s hnědým mramorem Tik jsou tyto zlaté ručičky velmi krásné a přitahují veškerou pozornost v místnosti.

Černá kovová podstava ladí s každým interiérem

Podstava hodin Brett je vyrobená z kovu. Kovová podstava je černá a je perfektním kontrastem k hnědému mramoru Tik. Tento důmyslný a chytrý řešení s černou kovovou podstavou umožňuje hodinám Brett zapadnout do každého interiéru nezávisle na jeho stylu a barevném provedení.

Nemusíte se omezovat jen na hnědý mramor Tik

Pokud se vám hnědý mramor Tik příliš nelíbí, můžete si hodiny Brett pořídit i v černém provedení. Černé hodiny s kovovou podstavou jsou stejně krásné jako ty hnědé a také navíc mohou lépe ladit s jinými dekoracemi v místnosti. Tyto hodiny doporučujeme všem, kteří hledají něco speciálního a originálního na svůj stůl nebo na polici.

Navštivte náš e-shop, kde si můžete zakoupit tyto nádherné stolní hodiny Richmond Brett vyrobené z hnědého mramoru Tik.

Stolní hodiny Richmond Brett vyrobené z hnědého mramoru Tik

Vzhledem k tomu, že se jedná o šperk každého domova, rozhodně si neváhejte pořídit tyto nezaměnitelné stolní hodiny Richmond Brett vyrobené z hnědého mramoru Tik. Tyto hodiny dodají vašemu interiéru nádhernou a výraznou dekoraci, díky které se každá místnost stane ještě krásnější. Tak neváhejte a zakupte si tyto nádherné hodiny již dnes!