Novinka na trhu – TooLight stropní svítidlo na dálkové ovládání APP394-CP v zlaté barvě

Krásné stropní svítidlo vyrobeno z kvalitního kovu odolného proti poškrábání nebo mechanickému poškození. Díky LED pásku spotřebovává svítidlo velmi málo energie a zachovává si velmi dlouhou životnost. I přes svůj netradiční charakteristický vzhled krásně zapadne do každého interiéru. Díky nastavitelnosti kabelů si lze svítidlo upravit dle potřeb. Svítidlo lze dálkově ovládat díky ovladači, pomocí kterého můžeme plynule měnit jak intenzitu, tak barvu světla.

Materiál:

kov

Specifikace:

  • barva: zlatá
  • integrované LED
  • síť: ~ 220V – ~ 240V
  • délka kabelu: 90 cm
  • napájení: 40W
  • dálkový ovladač pro změnu barvy a intenzity světla

Parametry:

  • výška: 14,5 cm
  • šířka: 55 cm
  • hloubka: 55 cm

Pro více informací a nákup tohoto svítidla navštivte stránky www.isolund.cz.

ilustrační foto svítidla

Ilustrační foto

TooLight stropní svítidlo na dálkové ovládání APP394-CP v zlaté barvě je ideální svítidlo pro ty, kteří hledají moderní a praktický prvek do svého interiéru. Díky dálkovému ovládání nemusíte vstávat z gauče, ale můžete pohodlně a jednoduše měnit intenzitu světla či barvu podle vaší nálady a potřeb. Navíc svítidlo disponuje LED páskem, který je velmi úsporný a zároveň velmi dlouho vydrží.

Svítidlo lze jednoduše upravit díky nastavitelnosti kabelů, takže je možné ho použít i v místnostech s různou výškou stropu. Svítidlo vypadá velmi elegantně a luxusně díky své zlaté barvě a zároveň je velmi odolné proti poškrábání a mechanickému poškození díky kvalitnímu kovu, ze kterého je vyrobeno.

Také se hodí do různých místností v domě, například do obývacího pokoje, ložnice a nebo dokonce i do koupelny. Jediným mínusem mohou být kabely, jakékoliv svítidlo s kabely může být trochu nepraktické, ale tento problém je vyřešen díky nastavitelnosti kabelů, takže to není nijak zásadní problém.

svítidlo v interiéru obývacího pokoje

Ilustrační foto

Cena tohoto svítidla se může zdát trochu vysoká, ale když vezmeme v úvahu jeho vlastnosti a kvalitu, určitě se jedná o investici, která se vyplatí. Navíc získáte nepřeberně výhod, jako například dálkové ovládání, úsporné LED osvětlení, dlouhou životnost svítidla a mnoho dalších.

Takže pokud hledáte moderní, praktické, a zároveň luxusní svítidlo pro váš interiér, TooLight stropní svítidlo na dálkové ovládání APP394-CP v zlaté barvě je jasnou volbou pro vás. Dopřejete si krásné a kvalitní světlo s využitím nejmodernějších technologií.