Nová sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma – dokonalé vybavení pro váš pracovní prostor


Nová sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma

Dokonalé vybavení pro váš pracovní prostor

Sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma

Chybí vám v pracovním prostoru dostatek místa pro uskladnění potřebných dokumentů? Sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma vám může pomoci tento problém vyřešit. Tyto stolky jsou totiž velmi praktickým řešením pro uskladnění vašich papírů a dokumentů, a to včetně různých pracovních potřeb, jako jsou tužky, bloky a poznámkové lístky.

Detail stolku z sestavy Casarredo SIMPLE sonoma

Zároveň jsou ale tyto stolky velmi esteticky působícím doplňkem vašeho pracovního prostoru. Jsou vyrobeny z kvalitního lamina 16 mm opatřeného ABS páskou v barvě dub sonoma, což je barva, která se krásně hodí k mnoha různým interiérovým designům. Pokud tedy hledáte praktický a zároveň esteticky působící doplněk, který vašemu pracovnímu prostoru dodá na atmosféře, může vám sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma posloužit jako ideální volba.

Rozměry sestavy konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma

Rozměry sestavy konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma

  • Velký stůlku: 50 x 50 x 55 cm
  • Střední stůlku: 45 x 45 x 47 cm
  • Malý stůlku: 40 x 40 x 39 cm

Tyto rozměry jsou ideální pro využití v menších prostorách, kde je nutné uspořádat prostor co nejefektivněji. Sestava konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma vám umožní svobodně manipulovat s vámi potřebnými předměty, a to přímo u vašeho pracovního stolu. Už se nikdy nebudete muset ohýbat a hledat potřebnou věc pod stolem nebo v šuplíku.

Zkuste si sestavu konferenčních stolků Casarredo SIMPLE sonoma i vy a uvidíte, jak se váš pracovní prostor změní. Tuto sestavu můžete zakoupit na www.interierio.cz. Sestava vám dorazí v demontovaném stavu, ale její sestavení je velmi jednoduché a nezabere vám větší část vašeho volného času.