Nádherná a prostorná šatní skříň Casarredo STELLA 300 sonoma pro vaši novou ložnici


Šatní skříň s posuvnými dveřmi v moderním provedení

Pokud hledáte prostornou a moderní šatní skříň, která bude dělat vaši ložnici útulnější, Casarredo STELLA 300 sonoma je volbou pro vás.

Nezvyklá výška 220 cm a šířka 300 cm Vám nabídne opravdu velký úložný prostor. Navíc, jeho korpus i dveře jsou vyrobeny z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma, což dodává skříni elegantní a přirozený vzhled.

Také tloušťka lamina 1,6 cm zajišťuje pevnost a stabilitu celé konstrukce. Skříň má aluminiové kování a lišty, dvoje dveře jsou osazeny zrcadly s elegantním pískovaným vzorem, kterým skříň dodává lehkost a prostornost.

Ve skříni je prostor pro uložení věcí různých velikostí a typů. Uspořádání polic viz obrázek. Díky posuvným dveřím se šatní skříň zároveň stává praktickým a plně funkčním produktem pro každou ložnici.

Dodáváme v demontovaném stavu, což znamená, že si ji můžete snadno a rychle sestavit podle vašeho vkusu a následně si vychutnat její eleganci a praktičnost.

Pokud tedy hledáte kvalitní a prostornou šatní skříň, pak Casarredo STELLA 300 sonoma je pro vás ideální volba. Pro více informací a koupit skříň klikněte zde.

Šatní skříň Casarredo

Recenze zákazníka

„Mám novou šatní skříň od Casarredo a jsem s ní opravdu spokojená. Je velká, prostorná a skvěle se hodí k mé nové ložnici. Co se mi nejvíc líbí, jsou posuvné dveře a možnost snadno organizovat své věci. Doporučuji!“

Recenze zákazníka

Celkově, šatní skříň Casarredo STELLA 300 sonoma je skvělou investicí pro každého, kdo potřebuje prostor pro své věci a zároveň hledá elegantní a moderní design. Proto neváhejte a pořiďte si ji dnes!