Moonia First Class Edition: Středně tvrdá/extra tvrdá oboustranná pěnová matrace o rozměrech 140×200 cm

Moonia First Class Edition poskytuje opravdu antistresový odpočinek díky tomu, že nevytváří žádné tlakové body a je tak velmi přizpůsobivá. Tato matrace je vyrobena s jádrem o vysoké hustotě, které zajišťuje tuhost matrace, jež spolu s viskózním materiálem tlumí tlak těla na matraci a poskytuje tzv. obláčkový efekt, tedy pohodlný odpočinek, dokonale přizpůsobený tvarům vašeho těla.

Tato oboustranná matrace je ideální pro všechny, kteří hledají dokonalou podporu svého těla a zároveň se nechtějí v noci převalovat kvůli nepříjemnému tlaku. Matrace poskytuje komfortní a zdravý spánek, který je nenahraditelný pro regeneraci těla a mysli.

Antistresový odpočinek

Moonia First Class Edition je velmi přizpůsobivá a dokonale se přizpůsobí tvarům vašeho těla. Díky tomu nevytváří žádné tlakové body, které by mohly způsobit nepříjemný odpočinek. Naopak, matrace poskytuje potřebnou podporu vašemu tělu a umožňuje vám dostatek prostoru pro obnovu sil a regeneraci.

Matrace First Class Edition je vyrobena s jádrem o vysoké hustotě, které zajišťuje tuhost matrace. Spolu s viskózním materiálem tlumí tlak těla na matraci a poskytuje tzv. obláčkový efekt.

Kromě toho je tento přizpůsobivý materiál hypervodivý a tedy schopný eliminovat velké dávky tepelného toku a je také skvělým vodičem elektřiny a tak snižuje elektrostatický náboj těla vznikající třením.

Antibakteriální ochrana

Matrace First Class Edition je navržena tak, aby odolávala bakteriím a virům v ní. Tento antibakteriální systém chrání matraci před pachy a zároveň zlepšuje kvalitu spánku.

Virům a bakteriím je v matraci First Class Edition znemožněno přežít, což omezuje nepříjemné pachy vznikající při rozkladu bakterií v matraci.

Technologie Duo-System

Matrace First Class Edition je vybavena technologií Duo-System, která zajišťuje dvě nezávislé tuhosti. Tuto technologii si můžete přizpůsobit podle svých individuálních potřeb a preferencí.

Technické specifikace

Tloušťka matrace: +/- 21 cm

Matrace je 100% prodyšná a má ochranu proti vlhkosti.

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Matrace má též zesílený obvod a speciální bezpečnostní švy, je nedeformovatelná a ergonomick