Moderní rohová sedačka Malaga – orientace levý roh v hnědé barvě Zetta


Nyní za super akční cenu pouze u nás!

Cena je platná pro potah na hlavní fotografii

Soupravu dodáváme v provedení pravý nebo levý roh. Sedací souprava je rozkládací včetně úložného prostoru. Volně ložené polštáře jsou součástí sedací soupravy. Díky polštářům si můžete vytvořit ideální polohu pro relaxaci. Zadní část je očalouněna originálním potahem jako korpus. Dodáváme v potahu Zetta.

Rozměry: (délka x šířka x výška)

278x162cm

Plocha po rozložení: 240x129cm

LUXUSNÍ SEDACÍ SOUPRAVA MALAGA

Oh là là! Tak tohle je opravdu povedený kousek, nemyslíte? Ta prostornost, nápaditost a dokonalé tvary! Neříkejte, že byste nechtěli mít podobného mazlíčka doma! Sedačka Malaga pohodlně pohostí všechny vaše přátele a vy tak budete oblíbenými hostiteli. Moderní kombinace eko-kůže a tkaniny, vytříbené barevné varianty a prvotřídní provedení dodají vašemu interiéru punc luxusu. Díky své prostornosti se okamžitě stane dominantou vašeho interiéru!

Malaga je sedací souprava velmi moderního designu. Pokud hledáte moderní design a praktičnost, Malaga pro vás bude správná volba. Praktickou stránku zajištuje funkce rozkládání pro přiležitostné návštěvy. Polštáře jsou volně ložené, můžete si díky nim vytvořit ideální polohu při sezení nebo ležení. Soupravu Malaga si můžete zvolit v provedení pravý nebo levý roh. Moderní kombinace potahů eko-kůže a látky rozzáří každý pokoj.

Malaga

Pokud hledáte moderní a kvalitní sedací soupravu, sedačku Malaga určitě oceníte. Sedačka je nejen velmi praktická, ale také skvěle vypadá. Pokud si ji objednáte u nás, můžete si být jistí, že získáte produkt vysoce kvalitní a s dlouhou životností. Navíc je nyní za super akční cenu, tak neváhejte a objednejte si ji ještě dnes!

Zdroj: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/moderni-rohova-sedacka-malaga-hneda-zetta-roh-orientace-rohu-levy-roh