Moderní design a skvělá funkcionalita – Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013


Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013

Moderní design dnes a dříve

Dnes již málokdo pochybuje o tom, že design hraje důležitou roli v našich životech a produktech kolem nás. Moderní stroje a přístroje zkrátka fungují lépe, mají delší životnost a jsou zároveň krásné na pohled. Nejinak je to v koupelně, kde se často rozhodujeme, jaký druh sprchového programu, armatury či madla na sprchu si zvolíme. Tyto prvky musí být pevné, funkční a zároveň hezké a moderní.

Před několika desítkami let tomu ale tak nebylo. Ještě v 50. a 60. letech byly koupelny a koupelnové doplňky spíše praktické a nenápadné. Sprchové hlavice byly kovové, jednoduché a bez žhavých designových prvků. Dnes už je situace jiná, designéři se snaží infiltrace beauty a líbivosti soustavně do všeho a důkladně zdokonalují praktické prvky, které vás potom baví nejen v koupelně, ale i celkově v bytě.

Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013

Jedním z těchto dokonale sladěných produktů mezi vizuálem a funkčností je i Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013. Toto madlo je v chromovém provedení, aby dokonale podpořil moderní vzhled koupelny, zároveň ale neztratil na své funkčnosti. Montuje se vrtáním, takže k němu není potřeba dní měnit armatury a mít strach o jejich trvanlivost v důsledku časté montáže a demontáže.

Jednou z největších výhod tohoto madla je jistě jeho ergonomický tvar. Pokud jste někdy měli v ruce nějaké starší madlo na sprchu, určitě víte, jak narušující může být široký tvar, špatné držení nebo těžkost celkového madla. S tímto madlem Bemeta vás ale nic takového netrápí. Krásný tvar vás příjemně překvapí a navíc dokáže dobře a pevně sedět i v kluzkém prostředí koupelny.

Moderní vylepšení pro vaši koupelnu

Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013 je skvělou volbou, pokud hledáte spojení moderního designu s perfektní funkcionalitou. Je to perfektní doplněk k vaší sprchové hlavici, která s ním bude tvořit neméně dokonalý pár v estetickém a praktickém smyslu. Montáž vrtáním je velkým plusem, stejně jako kvalitní ergonomický tvar a propracované detaily.

Tak co ještě váháte? Pokud chcete dát své koupelně moderní vylepšení, zkuste Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013. Stále váháte? U nás na stránkách si o produktu můžete přečíst více a plně si ho prohlédnout na obrázcích. A když už tam budete, neváhejte prohlédnout si i další produkty Bemety pro koupelny různých rozměrů a využití.

Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013

Madlo Bemeta Sprchový program chrom 247131013