Moderní design a kvalitní funkce: Sprchová baterie Hansgrohe Vernis Blend v černém matu bez sprchového setu 150 mm (71640670)


Bezkonkurenční kombinace designu a funkčnosti

Moderní koupelna vyžaduje moderní prvky, které kombinují krásný design s praktickou funkčností. A právě takovým prvkem je sprchová baterie Hansgrohe Vernis Blend v černém matu bez sprchového setu 150 mm (71640670). Tato nástěnná baterie nejenom, že vyniká moderním designem, ale zároveň poskytuje kvalitní a spolehlivou funkčnost.

Stylový design v barvě černého matu

Hansgrohe Vernis Blend je páková sprchová baterie bez sprchového setu, která nabízí moderní barvu černého matu. Tento designový prvek umocní stylový dojem vaší koupelny a dodá jí potřebnou originalitu.

Sprchová baterie Hansgrohe Vernis Blend

Kvalitní funkce s vysokým průtokem

Sprchová baterie Hansgrohe Vernis Blend nabízí průtok baterie 15,7 litrů/minutu a rozteč baterie 150 mm. To zaručuje pohodlnou sprchovou zkušenost s dostatečným množstvím vody při použití. Kvalitní materiály a precizní zpracování zabezpečují dlouhou životnost baterie a spolehlivé použití po celou dobu používání.

Sprchová baterie Hansgrohe Vernis Blend

Přemýšlíte o koupi nové sprchové baterie?

Pokud hledáte moderní design a kvalitní funkce, rozhodně byste měli uvažovat o pořízení sprchové baterie Hansgrohe Vernis Blend v černém matu bez sprchového setu 150 mm (71640670).

Zajímají vás další detaily o sprchové baterii Hansgrohe Vernis Blend?

Pro více informací si prohlédněte produktovou stránku na webu NabytekTed.cz:

https://www.nabytekted.cz/produkt/sprchova-baterie-hansgrohe-vernis-blend-bez-sprchoveho-setu-150-mm-cerny-mat-71640670