Kouzlo jedinečného designu: Hnědá skleněná váza PT LIVING Wave s výškou 18 cm


Kouzlo jedinečného designu: Hnědá skleněná váza PT LIVING Wave s výškou 18 cm

O skleněné váze PT LIVING Wave

Elegantní skleněná váza značky PT LIVING je ideální na vystavení čerstvých si sušených květin. Díky svému nadčasovému designu a decentnímu vroubkování však v domácnosti vynikne, i když bude prázdná.

Design

Hnědá skleněná váza PT LIVING Wave má elegantní a nadčasový design, který si získá srdce každého milovníka moderního interiéru. Váza je vysoká 18 cm a je ideální na vystavení květin nebo pouze jako dekorativní prvek v domácnosti.

Vroubkování

Decentní vroubkování na váze PT LIVING Wave dodává této váze tolik potřebné detaily. Vroubkování nejenže vylepšuje vzhled vázy, ale také pomáhá udržovat květiny na správném místě.

Vyrobena z kvalitního skla

Skleněná váza PT LIVING Wave je vyrobena z kvalitního skla, které zaručuje její dlouhou životnost. Sklo je odolné vůči poškrábání a prasknutí, takže se nemusíte bát ho umístit do stresových zón.

Velikost a rozměry

Tato hnědá skleněná váza má výšku 18 cm a je ideální na vystavení květin, ať už čerstvých nebo sušených. Díky svým malým rozměrům ji můžete umístit na různé místa v domácnosti, jako jsou například poličky, stoly nebo okenní parapety.

Závěr

Hnědá skleněná váza PT LIVING Wave s výškou 18 cm je ideální na vystavení čerstvých i sušených květin. Její nadčasový design a decentní vroubkování vám zajistí, že se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru. Pokud hledáte vázu s kvalitním sklem, která vám vydrží dlouho, PT LIVING Wave je pro vás tou pravou volbou.

Zobrazit produkt v e-shopu