Inovativní řešení pro úložný prostor: Rohový regál Corner Light ve stylu šedého betonu


Inovativní řešení pro úložný prostor: Rohový regál Corner Light

Rohový regál v imitaci šedého betonu s 5 přihrádkami poslouží pro ukládání jakýchkoliv drobných předmětů nebo dekorací. Díky svým rozměrům najde své místo téměř v každém koutě místnosti.

Design a funkčnost

Rohový regál Corner Light je skvělým příkladem toho, že funkčnost a design mohou jít ruku v ruce. S jeho moderním vzhledem a šedobetonovou imitací se hodí do minimalistického i průmyslového interiéru.

Jeho hlavním prolem je ale praktičnost. Díky svému provedení dokáže využít i ten nejcennější prostor – roh místnosti. Nábytek je vysoký přibližně 120 cm a má pět přihrádek, což dává dostatek prostoru pro drobnosti, které by v běžných regálech zanikly nebo by byly až na dosah ruky.

Rohový regál Corner Light v šedé betonové imitaci je vyroben z robustních MDF desek o tloušťce 15mm. Jeho nosná schopnost je 5 kg na každou přihrádku. Což znamená, že stačí, když se doublují několik nejlépe proložených předmětů v každé přihrádce a regál nám bude sloužit na mnoho dalších let.

Jeho kompletní rozměry jsou 300 x 120 x 300 mm. Díky svému umístění a velikosti se tak hodí i do menších obývacích pokojů, obytných koutů či ložnic.

Inspirace pro úložný prostor

Rohový regál Corner Light si najde své uplatnění v každém pokoji. V ložnici lze v regálu úspěšně uložit knihy nebo dekorativní prvky, jako jsou květiny nebo sošky. V obývacím pokoji bude sloužit k uložení všech oblíbených magazínů, filmů nebo dekoračních kousků.

Zároveň ale budete mít regál v rukou, který se hodí k ukládání jak odeznáčkovaných hraček z dětství, tak i praktičtějších věcí, jako jsou úschovny pro klíče, strouhák, sluchátka a podobně. Jeho použití je různorodé, důležité je vědět, co chceme uložit.

Závěrečné řeči

Rohový regál Corner Light patří mezi nejužitečnější pomocníky v každé domácnosti, která potřebuje více úložného prostoru. Jeho umístění v místnosti optimalizuje vzhled místnosti i doplňky v ní, nezapomínajíce na praktičnost a s jakým lehkým výběrem se budou uložené věci dávat zpět na místo.

Pokud tedy chcete mít jistotu, že bude váš úložný prostor v naprostém pořádku a hlavně stylový, rozhodně doporučujeme rozšířit svůj nábytek o tento skvělý kousek – Rohový regál Corner Light.