Elegantní zelená sametová rozkládací pohovka s rohovým uspořádáním pro pohodlné posezení – MICADONI Gobi 240 cm, levá


Krásná a luxusní látka

Rohová pohovka Gobi od značky Micadoni se hodí do interiéru ve skandinávském nebo moderním stylu. Krásná, luxusní látka s mírným leskem je velmi příjemná na dotek. Její výjimečností je vysoká odolnost proti oděru a absorpci tekutin.

Stabilní základna

Díky tomu lze z tkaniny snadno odstranit rozlitou kávu, čaj nebo víno. Podnož z bukového dřeva vytváří stabilní základnu a zajímavý kontrast k sedáku, který lze snadno rozložit a během okamžiku proměnit v pohodlné lůžko pro hosty.

Elegantní charakter

Pohovka Gobi je obohacena polštáři, které dodávají celku elegantní charakter. Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Barvu si vybírejte pečlivě

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tipy na čištění

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Odkaz na e-shop

Tato elegantní zelená sametová rozkládací pohovka je k dispozici na e-shopu Výběr nábytku na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/zelena-sametova-rohova-rozkladaci-pohovka-micadoni-gobi-240-cm-leva.