Elegantní černá dubová vitrína Teulat Blur s rozměry 70 x 40 cm

Zajímavá vitrína Teulat Blur se rychle stane nepřehlédnutelným designovým prvkem vašeho interiéru. Prostorné police poskytují dostatečné úložiště pro vystavení vašich dekorací, knih a fotografií. Osobní kouzlo Teulat Blur spočívá především v prosklených vroubkovaných dvířkách, které vitríně dodají na jejím výrazu a osobitosti. Korpus je z černě lakované dubové dýhy a podnož z lakovaného kovu ve stejné barvě. Vitrína se hodí do všech moderně i klasicky zařízených interiérů.

Designový prvek pro Váš dům

Vitrína Teulat Blur je ideálním doplňkem do Vašeho domova. Její elegantní design s lakovaným kovovým pevným podstavcem vypadá skvěle a prosklené vroubkované dvířka, dávají prostor pronikání dostatečného množství světla. Vitrína nabízí dostatečnou úložnou kapacitu pro dekorace, knihy a fotografie.

Prostorové využití

Díky proskleným vroubkovaným dvířkám, vitríny Teulat Blur poskytují dostatek prostoru pro vystavení svých nejoblíbenějších věcí. Unikátní design a rozvržení skel dodávají vitríně další rozměr.

Kvalita a trvanlivost

Vitrína Teulat Blur je vyrobena z kvalitního černě lakovaného dubového dřeva. Její pevná, lakovaná kovová podnož dodává vitríně potřebnou stabilitu a trvanlivost. Vyrobeno s odbornou pečlivostí, tato vitrína nabízí nekompromisní kvalitu.

Vitrína Teulat Blur

Péče o vitrínu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr

Vitrína Teulat Blur je skvělým doplňkem pro každý druh domova. Její elegantní design a kvalitní zpracování zajistí, že bude Vaší oblíbenou částí interiéru na mnoho let. Kupte si ji dnes na velkynabytek.cz.