Dopřejte svému interiéru styl s Unis Konferenčním stolekem dřevěným 00422


Vyrobeno ze stoprocentního smrkového masivu

Unis Konferenční stolek dřevěný 00422 je vynikající volbou pro všechny, kteří chtějí svůj interiér obohatit o stylový kus nábytku. Stůl je vyrobený ze stoprocentního smrkového masivu, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a odolnost. Nabízíme také možnost objednání stolu v borovicovém masivu.

Soustružené ozdobné nohy pro stylový selský interiér

Stůl je vybaven soustruženými ozdobnými nohami, které dodávají celkovému vzhledu stylový ráz. Proto tento kus nábytku dokonale zapadne do interiéru selského stylu. Stůl je navíc praktický a využijete ho jako konferenční nebo jídelní stůl.

Povrchová úprava pro vyniknutí přirozené kresby dřeva

Stůl je povrchově zakončen dekoračním voskem OSMO COLOR, který nejenže ochrání stůl, ale také nechá vyniknout přirozenou kresbu dřeva. Transparentní dekorační vosky zajišťují, že stůl bude chráněný proti nečistotám a vodě. Navíc neobsahují žádné konzervační látky a jsou zdravotně nezávadné.

Možnost individuální úpravy

Nabízíme také možnost objednání tohoto stolu v surovém stavu, bez povrchové úpravy. Takto můžete sami rozhodnout o dalších úpravách podle svých preferencí. Tento stůl je skvělou investicí do vašeho interiéru, kterýmu dodá nejen kvalitní a odolný kus nábytku, ale také styl a jedinečnost.

Pojďte si pro Unis Konferenční stolek dřevěný 00422 a dopřejte svému interiéru unikátní styl!

Zdroj: Pro více informací a koupě stolu navštivte atcomplet.cz.