Carryhome SEDACÍ BOX spojuje textil a kompozitní dřevo v praktickém rozměru 76/38/38 cm

Carryhome SEDACÍ BOX je dokonalým spojením moderních materiálů designového nábytku. Tento výrobek využijete jako pracovní stůl, neboť na víko můžete s klidem sednout a pracovat na počítači. Pokud potřebujete uložit nějaké osobní věci, tak máte v úložném prostoru dostatek místa. Rozměry tohoto boxu jsou 76/38/38 cm a je vyroben z kompozitního dřeva.

Sedací box v elegantní černé barvě potažen umělou kůží

Tento sedací box od CARRYHOME najde využití ve Vaší domácnosti. Doplněk o rozměrech cca 76 x 38 x 38 cm (Š x V x H) je potažen umělou kůží v elegantní černé barvě. Tento materiál dodává sedacímu boxu špičkový vzhled a snadnou údržbu. Bezpečně jej upevníte na jakékoliv podlaze díky kovovým nohám.

Carryhome SEDACÍ BOX

Praktický sedací box s velkým úložným prostorem

Výhoda tohoto sedacího boxu spočívá v jeho praktickosti. Do boxu uložíte nejrůznější věci denní potřeby a na víko s čalouněním z pěnové hmoty si můžete pohodlně sednout. Sedací box zvládne nosnost až 120 kilogramů, a tak můžete bez obav používat jako sedačku.

MDF a kompozitní dřevo pro zajištění pevnosti a stabilitu

Tento Carryhome SEDACÍ BOX v sobě spojuje kvalitní materiály pro zajištění pevnosti a stabilitu. Je vyroben z MDF desek a kompozitního dřeva, umožňující dokonalou stabilitu konstrukce. Sedací box je vhodný pro každý interiér a můžete si být jisti, že si jej oblíbí celá rodina. Výhodou tohoto výrobku je jeho snadné skládání, takže když jej nebudete potřebovat, jednoduše jej složíte a uskladníte.

Pokud tedy hledáte praktický a moderní doplněk do Vaší domácnosti, Carryhome sedací box rozhodně neváhejte zakoupit. Pokud se rozhodnete pro nákup, objednat si ho můžete na ESROM.