Bloomingville přináší eleganci do vaší domácí knihovny – dřevěná knihovna Skye v hnědé barvě, model č. 82048348


O PRODUKTU

Designová knihovna SKYE od dánského výrobce nádherného nábytku BLOOMINGVILLE. Krásná knihovna v moderním stylu je vyrobena z dubové dýhy se čtyřmi otočnými policemi ve dvou barevných variantách. Podle toho, jaký vzhled preferujete, se můžete rozhodnout, zda chcete police ve světle hnědé nebo bíle lakované barvě. Díky 4 policím je knihovna velmi prostorná. Maximální stabilitu a nosnost zajišťují 4 dřevěné nohy. Velmi jednoduchá knihovna s velmi moderním a žádaným vzhledem, skvěle zapadne do každého interiéru. Určitě zaujme nejednoho milovníka umění. Zajímavý kus nábytku, který Vám dodá další úložné prostory do vaší ložnice či jiného pokoje.

Vložte si knihovnu Skye do vašeho interiéru a dopřejte svému oku vzácnou lahodnost. Pokud chcete elegantní a moderní knihovnu, která bude znát Vaše touhy a poskytne vám mnoho úložného prostoru, pak je Skye právě pro vás. 

S ČÍM SLADIT

SKYE je moderní a stylová knihovna. Krásně ji zakomponujete do jakéhokoliv prostoru. Nejlépe ji využijete v obývacím pokoji, ložnici, pracovně či dětském pokoji jako knihovnu či polici na různé dekorace. Krásně ji sladíte s dřevěným či černým nábytkem. Nejlépe vynikne ve světlém prostoru. Zaujme nejednoho návštěvníka vašího bytu.

Zažijte pocit skvělého stylu a vkusu s knihovnou Skye od Bloomingville. Buďte si jisti, že s ní uděláte velký dojem nejen na své návštěvy, ale hlavně sami na sebe.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál knihovny: dubová dýha

Barva knihovny: hnědá

Barva polic: hnědá, bílá

Rozměry vxdxh: 161x96x45 cm

Vzdálenost mezi policemi: 39 cm

Maximální nosnost: 20 kg na polici

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: vyžaduje

Péče: nečistoty odstraňujte vlhkým hadříkem

Vzrušující novinka

Všechny, kdo chtějí získat nejlepší produkt za velmi výhodnou cenu, neměli by váhat s nákupem Bloomingville Skye. Vynikající design a kvalita za úžasnou cenu, je způsob, jakým se Bloomingville snaží dávat více prostoru pro pořádek, kreativitu a vkus do Vašeho domova. A to bez kompromisů v kvalitě. Proto si nechte ujít tuto fantastickou příležitost a zařiďte si vaši knihovnu Skye od Bloomingville, než b