ASIR Předsíňová stěna ALFA borovice v černém provedení: Moderní a praktický doplněk vašeho interiéru

Předsíňový věšák ASIR ALFA borovice v černém provedení je moderní a praktický doplněk vašeho interiéru, který se hodí do každého bytu. Je vyroben z melaminové desky o tloušťce 18 mm, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu.

Výjimečný design i funkčnost

Díky dekoru borovice se věšák hodí do různých stylů interiérů. Jeho rozměr je 90 x 180 x 34 cm, což ho činí dostatečně prostorným, aby poskytl dostatečný úložný prostor pro vaši předsíň.

Na věšák můžete pověsit různé druhy oblečení, jako jsou bundy, kabáty, kabelky nebo šály. Háčky jsou umístěny na různých výškách, aby mohly být použity různé velikosti oděvů. Na police pak můžete umístit různé doplňky jako čepice, šály a rukavice.

To si můžete obklopit svými nejčastěji nosenými kousky oblečení, abyste byli připraveni na každou příležitost. Tento věšák vám nejen ušetří prostor, ale také přinese do vaší předsíně estetickou pohodu.

Kovový rám pro lepší stabilitu

Kovový rám zajišťuje stabilitu a pevnost věšáku, díky němuž můžete být jisti, že věšák vydrží i těžší zátěže. Na věšák můžete pověsit i několik bund najednou, aniž by se ohýbal nebo ohýbal. Celková nosnost věšáku je 45 kg, takže je dostatečně silný na to, aby udržel veškeré vaše oblečení.

ASIR ALFA borovice s botníkem, háčky a policí je tedy ten správný výběr pro každého, kdo hledá moderní a funkční věšák do své předsíně. Při jeho používání si ušetříte spoustu prostoru a uspořádáte si svůj oblečení i doplňky podle svého vkusu.

Pro více informací o výrobku a jeho aktuální cenu navštivte stránky naradi-cz.cz

ASIR Předsíňová stěna ALFA borovice v černém provedení: Moderní a praktický doplněk vašeho interiéru

ASIR Předsíňová stěna ALFA borovice v černém provedení je chytrý a praktický doplněk do vaší předsíně, který vám poskytne dostatečný prostor pro oblečení i doplňky, a to při zachování estetického vzhledu.